Úklid hravě a rychle!

Typ 1: Vše dopředu důkladně rozvrhněte, vytvořte krátký seznam, které věci mají prioritu a které lze odložit na později.

Toto je zanedbávaný, ale každému kdo ho vyzkoušel velmi prospěšný krok. Ze začátku než si zvyknete, se nedoporučuje, ho obchází, může se to nehezky vymstít v délce času stráveného při čištění. Také se učíte manažerským schopnostem a umění určování priorit. Podle dlouholetých zkušeností Topservis se vždy vyplatí postupovat od nejneoblíbenějších činností k příjemnějším. Tehdy jde práce lépe od ruky.

Typ 2: Vždy zapojujte celou rodinu.

V případě, že vše leží na Vašich ramena nikomu nebude divné, že se Vám práce vleče. Jste nervózní, unavená, bolí Vás každý sval těla ao to víc trpí ostatní činnosti a co je nejdůležitější, Váš příjemný pocit z Vánočních svátků. Systematicky rozdělujte všechny činnosti od pomytí podlahy, umytí oken, vyčištění WC, až po utírání prachu na děti. Muže si šetřete pro náročnější činnosti. V situaci, kdy bydlíte sama, není od věci zapojit kamarády, pomohou oni Vám a později Vy jim. Uvidíte, jak vše rychle uteče, pokud máte s kým debatit.

Typ 3: Používejte vhodné pomůcky.

Se správně zvolenými pomocníky jde úklid jako po másle. Pokud vše nevlastníte, určitě oslovte profesionály na čištění domácností Topservis. Zde se Vám dostane zkušeností i vhodné rady. Na co ale stejně nesmíte nikdy zapomenout, je utěrka z mikrovlákna, kvalitní mop, výkonný vysavač a parní čistič. Běžné hadry nejsou to pravé ořechové.

Typ 4: Nic zbytečně nekomplikujte.

Toto je jeden vážný problém! Na prach vždy používejte utěrku z mikrovlákna, usnadníte si leštění. Pokud se pustíte do sanity, necháváte úklidové přípravky pár chvil působit, špína následně lépe povolí a ušetří Vám to čas. Odzkoušený postup je vhodit sáček sody bikarbony a pár deci octa do WC mísy a nechat působit ideálně přes noc.

Typ 5: Pravidelně měňte vodu na čištění.

Alfa a omega úklidových prací je používání čistých úklidových pomůcek. Špinavá voda v kbelíku se rovná zbytečné drhnutí. Znečištěná utěrka se rovná šmouhy na zrcadlech.

Typ 6: V případě, že Vás souří okolnosti, neváhejte oslovit čistící společnost.

Ideální přístup, který se přímo nabízí v této hektické době. Vždyť přece Vánoční svátky jsou obdobím klidu a odpočinku. Každý by si měl odpočinout. Tedy není-li času na úklid, nebo chybí síly, oslovte firmu na čistící práce Topservis a nechte pracovat odborníky. Současná konkurenční doba tlačí cenu velmi nízko.

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy

I vy patříte k lidem, kteří si ráno bez pořádného šálku kávy neumí představit? Nebo máte dokonce problém vůbec vstát z postele, dokud nedostanete...

Dobrých sousedů si važte! Špatné vztahy zhorší vaše zdraví

Máte dobré sousedy nebo soustavně posloucháte křik, bouchání, hlasitou hudbu, vidíte nepořádek všude kolem, a když se setkáte neumíte si přijít na jméno? Sousedské...

Další články autora