Jak vybrat kuchyňskou linku?

Kuchyně by měla vytvořit ideální podmínky pro přípravu jídel a samozřejmě také jejich konzumaci. Proto by měl kuchyňský nábytek splňovat dvě podmínky – měl by být estetický a zároveň funkční. Pravděpodobně nejjednodušším a nejpopulárnějším řešením je koupě kompletní kuchyňské linky.

Sestavy obvykle obsahují všechny potřebné prvky kuchyňského vybavení – skříňky, desky, místo pro dřez a skříňky pro domácí spotřebiče. Někdy je ovšem lepší vytvořit individuální sestavu. Toto řešení se doporučuje zejména pro malé kuchyně nebo pro kuchyně s nestandardním uspořádáním. Obchody prodejní sítě Merkury Market nabízí sestavy kuchyňských linek a také jednotlivé skříňky pro individuální řešení. Samozřejmě, cena je také důležitým faktorem při výběru. To si velmi dobře uvědomujeme, a proto nabízíme levný kuchyňský nábytek, který nevyžaduje speciální finanční investici.

JAKOU BARVU VYBRAT DO KUCHYNĚ?
Kuchyně může mít téměř jakoukoli barvu kuchyňského nábytku, za předpokladu, že vytvoří jednotnou linii se zbytkem uspořádání. V poslední době se těší velké popularitě kuchyňský nábytek v jasných barvách – odstínů oranžové, zelené nebo žluté. Zajímavé kombinace vytvářejí kontrastní kombinace barev – například světlé desky a tmavé skříňky. Nezapomeňte pečlivě vybrat barvu nábytku, zvláště pokud je vaše kuchyň spojená s obývacím pokojem.

JAK ZAŘÍDIT MALOU KUCHYNI?
Malá kuchyně vyžaduje speciální řešení na míru. Jedním z nich může být umístění pouze spodních skříněk bez vrchních nebo namontování dalších polic do skříněk, což umožní využití veškerého volného prostoru. Rovněž pro maximální využití prostoru doporučujeme koupi rohových kuchyňských sestav, které naleznete v nabídce našeho obchodu.

BAREVNOST MALÉ KUCHYNĚ
V malé kuchyni doporučujeme použít světlé barvy. Moderní kuchyňský nábytek v odstínech bílé, béžové a šedé opticky zvětší i malé kuchyně a dodá jim prostorný vzhled.

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy

I vy patříte k lidem, kteří si ráno bez pořádného šálku kávy neumí představit? Nebo máte dokonce problém vůbec vstát z postele, dokud nedostanete...

Dobrých sousedů si važte! Špatné vztahy zhorší vaše zdraví

Máte dobré sousedy nebo soustavně posloucháte křik, bouchání, hlasitou hudbu, vidíte nepořádek všude kolem, a když se setkáte neumíte si přijít na jméno? Sousedské...

Další články autora