Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy

I vy patříte k lidem, kteří si ráno bez pořádného šálku kávy neumí představit? Nebo máte dokonce problém vůbec vstát z postele, dokud nedostanete svou dávku kofeinu? Tak tento vynález je přesně pro vás. Anglický designér vymyslel originální budík, který vás vzbudí a hned vám naservíruje šálek oblíbené kávy.

Joshua Renouf absolvent Nottingham Trent University navrhl důmyslný přístroj zvaný Barisieur, který si oblíbí každý milovník kávy. Jedná se totiž o budík a kávovar v jednom.

Probudí vás cinkání a vůně kávy

Je vytvořen tak, aby uživatele ráno vzbudil jemným cinkáním kuličkových ložisek z nerezové oceli. Ložiska se dají do pohybu díky indukčnímu ohřevu, a tak se voda dostane k varu.

Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy
Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy

Namísto nepříjemného drnčení a vyzvánění tradičního budíku vás bude, podle designéra, budit příjemný zvuk a navíc budete den začínat vůní lahodné kávy. Jediné, co musíte udělat, je naplnit večer před spaním budík vodou, kávou a cukrem. Autor tvrdí, že to podporuje rituál před spaním a dává to tělu signál, že je čas k odpočinku a relaxaci.

Ráno si tak můžete jednoduše vychutnat kávu ještě v posteli, aniž byste museli vstát, nebo si ji můžete vzít sebou na cesty. Tento přístroj vám navíc ušetří čas, který byste jinak strávili v kuchyni přípravou kávy.

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Dobrých sousedů si važte! Špatné vztahy zhorší vaše zdraví

Máte dobré sousedy nebo soustavně posloucháte křik, bouchání, hlasitou hudbu, vidíte nepořádek všude kolem, a když se setkáte neumíte si přijít na jméno? Sousedské...

Potřebujete uklidit obývací pokoj? Tyto věci vyhoďte!

V mnoha domech je obývací pokoj místem, kde trávíme nejvíc času. Bavíme se tam s přáteli, hrajeme si s dětmi, koukáme na televizi a...

Další články autora