Životní styl

Základní kousky, bez kterých se v šatníku neobejdete. Máte je?

Hlavně dámskému pokolení se často stává, že i když je skříň narvaná oblečením k prasknutí, nic není dostatečně dobré na nošení. A tak si dámy připadají, že nemají co na sebe. Řešení této palčivé otázky přitom často spočívá v kreativitě a v pár základních kusech oblečení. Jaké praktické kousky si určitě pořídit?

Tílka

Hlavním bodem je příjemná spodní vrstva. Pánská a dámská tílka slouží nejen k vytvoření izolační vrstvy, ale i jako základ pro různé módní kreace. Nezbytnou součástí každého šatníku by proto mělo být alespoň jedno černé a bílé tílko pro snadnou kombinaci s dalšími barvami. Tílko samozřejmě nemusí být vůbec vidět, ale například pod košili nebo v zimních měsících se jedná o nedílnou funkční součást oděvu.

Příjemná mikina

Po vyřešení spodní vrstvy oblečení přichází na řadu ta vrchní. Kvalitní mikina dokáže příjemně zahřát a udržet vás v teple při běžných činnostech i sportu. S mikinou fleece si užijete pohodlné nošení během celého roku a dá se snadno kombinovat s jiným oblečením. Vyberte si některou z veselých barev a prozařte studené dny svým oděvem. Na omak je fleecový materiál neuvěřitelně hebký a jeho nošení je o mnoho příjemnější v porovnání s ošklivým kousavým svetrem. A přesto si zachováte všechno potřebné teplo a komfort.

Trička různých barev

Vytváření různých módních kreací s pár kousky oblečení spočívá hlavně v jejich chytrém kombinování. Pokud si pořídíte tílka, trička a mikiny různých barev, získáte širokou škálu možností, jak se pro daný den obléct. Přitom bude stačit i menší počet kousků, a když ráno trochu zapřemýšlíte, jistě se vám nestane, že byste neměli co na sebe. Kromě estetického dojmu navíc máte postaráno i o funkčnost. Jednotlivé vrstvy totiž budete moci průběžné svlékat s tím, jak vám bude teplo.

To Top