Ubytování v Krkonoších s dětmi: Tipy na nejlepší rodinné hotely a chaty

Ubytování v Krkonoších s dětmi je oblíbeným tématem pro rodiny, které chtějí plánovat svou příští dovolenou. Krkonoše, které se nacházejí na severu České republiky, nabízejí širokou škálu aktivit a atrakcí vhodných pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií. Od lyžování a snowboardingu v zimě až po pěší turistiku a cyklistiku v létě, v tomto krásném regionu je vždy co dělat.

Pokud jde o výběr správného ubytování pro rodinný výlet do Krkonoš, možností je hned několik. Rodiny si mohou vybrat z hotelů, penzionů, apartmánů a chat v závislosti na svých preferencích a rozpočtu. Mnoho z těchto ubytování nabízí vybavení vhodné pro rodiny s dětmi, jako jsou hřiště, bazény a organizované aktivity pro děti. Některé také poskytují služby péče o děti, což rodičům umožňuje užít si nějaký čas o samotě, zatímco je o jejich děti postaráno.

Nejlepší ubytovací možnosti pro rodiny s dětmi

Hotely a penziony vhodné pro rodiny

Pro rodiny s dětmi jsou hotely a penziony nejlepší volbou, protože nabízejí pohodlné ubytování s kompletním vybavením. V Krkonoších existuje mnoho hotelů a penzionů, které jsou přizpůsobeny potřebám rodin s dětmi.

Mezi nejlepší hotely a penziony vhodné pro rodiny s dětmi patří:

 • ProFamily Hotel TOP 
 • Hotel Horizont
 • Hotel Omnia
 • Penzion U Jezu
 • Penzion U Hřebčince

Tyto hotely a penziony nabízejí prostorné pokoje s možností přistýlek pro děti, dětské hřiště, bazén, animační program pro děti a další služby.

Apartmány a chalupy

Pokud hledáte větší soukromí a nezávislost, můžete zvolit ubytování v apartmánech nebo chalupách. V Krkonoších existuje mnoho apartmánů a chalup, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Mezi nejlepší apartmány a chalupy vhodné pro rodiny s dětmi patří:

 • Apartmány Černý Důl
 • Chalupa U Potoka
 • Apartmánový dům Sportovní

Tyto apartmány a chalupy nabízejí kompletní vybavení, jako jsou kuchyňské linky, TV, wifi, dětská postýlka a další. Navíc jsou situovány v klidných lokalitách, kde se děti mohou volně pohybovat.

Kempy a glamping

Pro rodiny, které hledají netradiční způsob ubytování, jsou kempy a glamping ideální volbou. V Krkonoších existuje několik kempů a glampingových resortů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Mezi nejlepší kempy a glampingové resorty vhodné pro rodiny s dětmi patří:

 • Kemp Dvůr Králové
 • Glampingový resort Yurta
 • Kemp Dolce

Tyto kempy a glampingové resorty nabízejí ubytování v nádherné přírodě s možností různých aktivit pro děti, jako jsou horská kola, turistika, koupání a další. Navíc jsou vybaveny moderními zázemími, jako jsou sprchy, WC, kuchyňky a další.

Aktivity v Krkonoších pro děti

Edukativní stezky a parky

Krkonoše nabízejí mnoho edukativních stezek a parků pro děti, kde se mohou dozvědět více o přírodě a historii regionu. Mezi nejpopulárnější patří Krkonošská zvířátka, kde se děti seznámí s místními druhy zvířat a jejich životním prostředím. Další zajímavou možností je procházka naučnou stezkou Labským dolem, kde se děti dozvědí více o historii hornictví v této oblasti.

Lyžařské školy a kurzy

Krkonoše jsou ideálním místem pro lyžování s dětmi. Kromě lyžařských vleků a sjezdovek jsou zde také lyžařské školy a kurzy, které nabízejí výuku lyžování pro děti všech věkových kategorií. Tyto kurzy jsou vedeny zkušenými instruktory, kteří se postarají o bezpečnost a zábavu dětí.

Zábavní parky a atrakce

Krkonoše nabízejí také mnoho zábavních parků a atrakcí pro děti. Mezi nejpopulárnější patří Bobová dráha v Harrachově, kde se děti mohou projet na bobech po speciální dráze. Další zajímavou možností je Lanový park v Špindlerově Mlýně, kde se děti mohou projít různými lanovými překážkami a získat zážitek z výšek.

Krkonoše jsou skvělým místem pro rodiny s dětmi, nabízejí mnoho aktivit pro zábavu a vzdělání.

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří v souvislosti se širokým spektrem jejich pozitivních účinků. Které to jsou? Co jsou kanabinoidy a jaký...

Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy

I vy patříte k lidem, kteří si ráno bez pořádného šálku kávy neumí představit? Nebo máte dokonce problém vůbec vstát z postele, dokud nedostanete...

Dobrých sousedů si važte! Špatné vztahy zhorší vaše zdraví

Máte dobré sousedy nebo soustavně posloucháte křik, bouchání, hlasitou hudbu, vidíte nepořádek všude kolem, a když se setkáte neumíte si přijít na jméno? Sousedské...
Exit mobile version