Tipy na cestování levně

Tip na perfektní dárek nejen pro přítelkyni, uhádnete?

Vymýšlet dárky svým drahým polovičkám, je řekla bych většinou těžší pro muže. Alespoň mi to tak přijde podle toho, jak to mám ve svém okolí vypozorováno. Ne, že by to všichni muži chtěli odbýt, ale hodně z nich je pohodlných a nechce se jim vymýšlet něco nového. Pokud jsou ale s partnerkou opravdu rádi, většinou se jí snaží něčím překvapit, udělat radost. Ne vždycky se to bohužel podaří tak, aby byla spokojenost na obou stranách.

Při výběru vhodného dárku samozřejmě záleží na tom, co partnery spojuje, a jaké zájmy Vaše partnerka má. Co by tedy mohlo být universálním perfektním dárkem je dost těžké říct, dát jednotný tip. Nicméně, pokud tedy odmyslíme přítelkyně zlatokopky, které za perfektní dárek považují vše značkové od kabelek až po drahé šperky, myslím, že perfektním dárkem se při zapojení fantazie může stát:

Společně strávený čas mimo domov.

Nemluvím nutně o zájezdu na Maledivy nebo Seychely. I když pokud na to máte prostředky a víte, že by to Vaše polovička ocenila, směle do toho. Spíš mám ale na mysli společnou dovolenou, nebo prodloužený víkend, který můžete klidně strávit jak v Českém Krumlově nebo třeba v Paříži. Při výběru takového dárku je dobré si uvědomit, kde jste spolu už v minulosti příjemné chvíle strávili. Vzpomínky a pocity se většinou vybaví znovu, jakmile se na dané místo opět podíváte. Samozřejmě můžete zvolit místo úplně nové, o kterém víte, že se tam Vaší partnerce bude z jakéhokoli důvodu líbit. Důvody mohou být různé. Moře, lázně, hory, historie, příroda, dobré jídlo, romantika, dobrodružství, adrenalin atd.

V každém případě jde jednoduše o to, že jí věnujete společně strávený čas, zážitky a hlavně Váš zájem. Čas, kdy se jí budete věnovat, dáte jí najevo Vaší lásku, to že je vám s ní dobře, umíte se společně zasmát a v neposlední řadě jí budete hýčkat. Užijete si společné romantické večeře, které Vám jiní připraví, dopřejete si třeba společnou masáž, zkrátka si užijete společný relax. V kolotoči všedních dní není vůbec na škodu si připomenout, proč jste spolu, a že není nutné upadnout do partnerského stereotypu. Navíc žena, která ví, že o ní stojíte Vám to náležitě oplatí. Bude se cítit žádaná, ocení Vaší pozornost a podle toho se k vám také bude chovat. Ve finále tedy, ač se jedná o dárek pro ni, Vašemu vztahu se to mnohonásobně vráti. Navíc na společné strávené chvíle můžete vzpomínat i po letech. Oproti tomu vzpomínat na to, jak jste jí kdysi koupili novou kabelku, asi nic zásadního ve vašem vztahu neprobudí.

photographer-407068_1280 (1)

Pokud na společný zájezd nejsou finance nebo čas, pak je dalším perfektním dárkem pro ni, popřípadě pro ni a její doprovod, kterým můžete být vy nebo třeba její kamarádka, další z mnoha zážitků. V dnešní době všemožných slevových portálů je na výběr ze spousty tzv. zážitkových dárků. Málokteré ženě by neudělal radost dárek ve formě relaxačního odpoledne. To může tvořit pobyt ve vinných nebo pivních lázních spojených s masáží a také s kosmetickým ošetřením nebo kadeřníkem. Nemusí jít nutně pouze o masáž zdravotní. Masáží je celá řada, mezi ženami jsou nejoblíbenější: čokoládová, lávová, lymfatická, peelingová, bylinná, olejová, romantická pro dva nebo třeba pro odvážnější také tantrická.

Většina žen si takové odpoledne nedopřeje, nebo jen velice málo. Pokud jí tedy věnujete tento typ dárku, a to ať už pro ni samotnou nebo pro Vás dva, zcela jistě ho ocení. Odpočine si, načerpá novou energii a té je rozhodně potřeba v dnešní uspěchané době plné stresu kolem nás.

Myslím si, že tento typ dárků je perfektní, protože je možné obměňovat jeho varianty. Neokouká se tedy, ani když jej budete darovat pravidelně. A oproti materiálním věcem, tímhle typem dárků dáte druhému najevo, že Vám jde o jeho pohodu, a že jste nad výběrem dárku skutečně přemýšleli a nevzali jen nějakou věc v obchodě z regálu.

Přeji tedy šťastný výběr perfektního dárku!

To Top