Volný čas

Dovolená v jižním Rakousku

Možná právě vymýšlíte, kam jet letos na zimní dovolenou. Pokud jste fanoušky zimních sportů, rozhodně byste měli plánovat dovolenou v nějakém horském centru. V poslední době je stále více vyhledávanou destinací pro zimní dovolenou Rakousko. Rakouské Alpy totiž turistům nabízí mnoho horských středisek a kilometry upravených sjezdovek, kde se nebudete tlačit ve frontách. Proto neváhejte a zamluvte si ubytování raději s předstihem už nyní. Jedním z plně vybavených center je i rakouský Nassfeld.

Středisko Nassfeld

Horské středisko Nassfeld je opravdu unikátní. Pro své hosty má připraveno celkem 110 km upravených sjezdovek. Mezi sjezdovkami si vyberou jak rodiny s dětmi, tak i náročnější lyžaři, kteří při sjezdu preferují adrenalin. Nassfeld patří do top 10 rakouských lyžařských středisek. Díky orientací celého střediska na jižní stranu je téměř zaručeno 300 slunečních a hlavně dlouhých dní v roce. Nassfeld přímo sousedí s italskými Alpami, toho můžete využít i k dalším výletům. I mimo zimní měsíce je možné využít další sportovní atrakce, které centrum nabízí.

Apartmány Nassfeld

Pokud se vám představa zimní dovolené v Nassfeldu zalíbila, určitě neváhejte a zamluvte si ubytování už nyní. Apartmány Nassfeld vám nabízejí celkem 22 moderních pokojů a apartmánů s kapacitou od jedné do osmi postelí. Největší výhodou ubytování je zřejmě to, že se jedná o apartmány českého pronajímatele (viz. www.BookNassfeld.cz). Na všech pokojích tak budete mít českou televizi a bez problémů se domluvíte i s obsluhou. Součástí Ubytování Nassfeld je také SaunaHaus, kde se po celém dni stráveném na lyžích skvěle relaxuje. Apartmány leží pouze 300 m od nejbližší sjezdovky, budete tak moci vyjít přímo v lyžařském. Pokud se vám na dovolené nebudete chtít vařit, můžete si spolu s ubytováním objednat i stravování formou polopenze.

Nassfeld Ski & Family 2013-03-05

To Top