Volný čas

Hledáte universální dárek nejen k vánocům?

Jako každý rok už se neúprosně blíží to známé období, kdy každý přemýšlí, co dát všem známým, přátelům i členům rodiny k vánocům. Mnohdy je to jasné, ale většinou ještě častěji nápady rychle dochází a přemýšlíte nad universálním dárkem, který nadchne každého nebo se mu bude aspoň hodit. Jednou z možností je určitě příslušenství k mobilu či smartphonu. Ten vlastní dnes každý, takže nějakým chytrým příslušenstvím určitě neurazíte. Co dělat když neznáte konkrétní značku mobilního telefonu a bojíte se, že vybrané pouzdro třeba nebude sedět? Volte universální příslušenství. Jaké? Třeba taková selfie tyč je ideální dárek. Mobilním telefonem dnes fotí takřka všichni, jinak už to ani lidé neumí, a nějakou tu selfie si udělá občas každý.

Praktická selfie tyč vám navíc výrobu takové selfie fotografie výrazně usnadní, pomůže vám do záběru dostat mnohem více než jen vlastní hlavu. Navíc každá taková tyč je skládací, teleskopická, takže si ji můžete nastavit podle vlastních potřeb a v batohu nebo kapse o ní skoro nevíte. Vyrábí se mnoho modelů jak v různých barvách, tak se způsoby spouště.

Mají integrovaná tlačítka nebo bezdrátová bluetooth ovládání, kompatibilita se systémy Android či Apple iOS je samozřejmostí.

selfie-900000_1280

Kde takovou hračičku seženete? Možností je určitě hodně, doporučujeme prodejce, kteří mají dostatečně široký výběr, např. u JHMobil mají vždy více než 7 000 produktů skladem a ihned k odeslání, při nákupu nad 1800 Kč dopravu zdarma a na trhu jsou již 9 let. Hledáte-li tedy ověřeného prodejce, určitě můžeme vřele doporučit JHMobil.cz.

Říkáte si, že mobilní příslušenství je sice dobrý tip, ale babička by to třeba úplně neocenila? Tak pro vás máme ještě jednu závěrečnou radu podle tradičního hesla ,,knihou nezarmoutíš”.

Zajímavé knihy naštěstí vychází stále, takže před Vánoci neváhejte ani s návštěvou knihkupectví.

To Top